Хана полни осум години: Мама Тамара со роденденска честитка за првата среќа

Хана полни осум години: Мама Тамара со роденденска честитка за првата среќа

Објавена во: Stars // Музика

Ќерката на познатата пејачка Тамара Тодевска слави роденден

Имено првороденото дете од бракот со поранешниот сопруг Мачка, Хана денеска полни осум години.

Меѓу првите честитки беа токму оние на мама Тамара, но и на нејзината блиска пријателка, манекенката Катарина Ивановска.


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: