Инстаграм врие од коментари: Јелена Карлеуша во карантин?!

Инстаграм врие од коментари: Јелена Карлеуша во карантин?!

Објавена во: Живот // Живот

Доколку карантинот изгледа како кај неа, нема потреба за грижи...

Во многу светски земји е прогласена вонредна состојба среде пандемијата на коронавирус, а на Балканот остануваат поострите заштитни мерки. Сепак, пејачката Јелена Карлеуша одличи пред време да оди во карантин и со новата објава предизвика лавина коментари на својот „Инстаграм.

Имено, Карлеуша сподели фотографија од спалната соба, а во описот напиша „Карантин“. Многумина се загрижија дали со здравјето на пејачката е се во ред, поради споменатиот опис на фотографијата, додека други посакаа карантинот да им изгледа баш така.


На сменатата фотографија, Јелена изгледа неверојатно, а нејзините облини никако не можеа да останат незабележани. Многу комплименти пристигнаа на сметка на нејзиниот беспрекорен изглед.

И додека едни посакуваа за време на карантинот да изгледаат како Јелена, други не кријат дека истиот со задоволство би го поминале со неа. А, Карлеуша како и сѐ досега продолжува да интригира со својот изглед и објави, кои секогаш со себе носат еден куп потпрашања. Дали Јелена е навистина во карантин или само уште ја заскокотка фантазијата на своите следбеници, останува да видиме.


Објавена во: Живот // Живот

Можеби ќе ве интересира: