ИНТЕРЕСНО: Дали овие хороскопски знаци се најлоши парови?!

ИНТЕРЕСНО: Дали овие хороскопски знаци се најлоши парови?!

Го спојуваме неспоивото! Иако се мисли дека овие хороскопски знаци не си одговараат, всушност тие може да успеат....

Тоа што сте со некој знак со кој не сте потполно компатибилни не значи дека вашата врска дефинитивно е осудена на пропаст, но исто така е сигурно дека некои хороскопски знаци одговараат подобро од другите. При тоа не мислиме дека мора да имате исти интереси и да бидете пресликани еден од друг, туку како се согласувате. Но, како што веќе кажавме, секогаш постојат исклучоци! YourTango открива кои се неспоивите парови за кои до сега се сметаше дека немаат шанси да успеат заедно, а тие го докажале спротивното и функционираат одлично.

# Овен и Риби

# Бик и Стрелец

# Близнаци и Рак

# Лав и Скорпија

# Девица и Водолија

#Вага и Јарец

Можеби ќе ве интересира: