Каков шмекер: Шестгодишно момче прво научило да вози мотор, а потоа проодело

Каков шмекер: Шестгодишно момче прво научило да вози мотор, а потоа проодело

Ова не му успеало ниту на Валентино Роси кога бил на негови години. Шестгодишното момче доаѓа од Украина и е „страшен“ возач, а неговите родители откриваат дека прво научило да вози мотор, а потоа проодело.

Во продолжение погледнете неколку видеа од неговите неверојатни вештини:


Можеби ќе ве интересира: