Ќерката на Џони Деп го освои Мајами: Доминираше на ревијата на Шанел, особено впечатлив беше накитот околу стомакот

Ќерката на Џони Деп го освои Мајами: Доминираше на ревијата на Шанел, особено впечатлив беше накитот околу стомакот

Објавена во: Мода // Crush Of The Week

Лили Роуз Деп изгледаше сензационално во едноставна модна комбинација

Лили Роуз Деп доминираше во Мајами на ревијата на Шанел, на која таа е заштитно лице. Станува збор за ресорт колекцијата на познатата француска модна куќа, а преубавата ќерка на Џони Деп ги носеше најлуксузните креации.


Лили Роуз е заштитно лице на познатиот парфем „Шанел 5“, а веќе неколку години се појавува во бројни кампањи за овој луксузен бренд. Така таа овој пат го украде целото внимание на присутните, а очигледно е дека многу наследила од својот познат татко.

На шоуто „Шанел Круз“ младата актерка, која не е толку популарна во Холивуд, беше облечена во плетен комплет во сива боја. Таа имаше и предизвикувачки накит околу половината.


Колекцијата Шанел Круз првично беше претставена на француската ривиера, но сега е повторно прикажана на Флорида. Колекцијата е инспирирана од трките со автомобили и гламурот што ја опкружува Формула 1.


Можеби не случајно, оваа година во Мајами се одржа и Формула 1, со што градот стана „нов Монако“ за светската елита.

Извор: stil.kurir.rs

Објавена во: Мода // Crush Of The Week

Можеби ќе ве интересира: