Ќерката на Пере Нокаут полни 3 години: Емотивна честитка за Софи (ФОТО)

Ќерката на Пере Нокаут полни 3 години: Емотивна честитка за Софи (ФОТО)

Објавена во: Stars // Музика

Фронтменот на познатата музичка група „Нокаут“ Никола Перевски Пере има убав повод за славење

Имено неговата трета ќерка, по име Софија има роденден и полни 3 години.

Гордиот татко објави нејзини фотографии на неговиот профил на Инстаграм и ѝ посвети убава порака:

„Ова дете Софи живее со нас веќе 3 години
Го најдовме во златара,а она на нас животот слаткара. Среќен роденден“


Инаку тој со сопругата Јована, ја има и ќерката Ирис, а од првиот брак пејачот има уште две ќерки, Михаела (25) музичарка и пејачка и Каја (16).


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: