Комбинација на денот: Ања Ветерова во шик есенски стајлинг

Комбинација на денот: Ања Ветерова во шик есенски стајлинг

Објавена во: Мода // Moj стил

Aња Ветерова е нашата денешна модна инспирација.

Шик и впечатлива јакна, cross body чантичка која е исто така уникатна и шик, се парчињата кои во есенскиот период го комплетираат целиот изглед.
Ања во случајов ги комбинирала со светли широки фармерки и бели патики - одличен стајлинг за есенска прошетка.

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: