Комбо на денот: Леа Станковиќ во совршениот фустан за свечености

Комбо на денот: Леа Станковиќ во совршениот фустан за свечености

Објавена во: Мода // Moj стил

Српската јутјуберка Леа Станковиќ е нашата денешна модна инспирација, во совршениот фустан за свечености.

Во мини фустан, во кралска сина боја, со паднати ракави кои имитираат панделка, Леа покажа како треба да изгледа секоја тинејџерка и млада девојка за свадби и други свечености.

Леа фустанот го искомбинира со чанта од бисери и високи потпетици во истиот стил.Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: