Комбо на денот: Ноне Неделковска во мало портокалово фустанче

Комбо на денот: Ноне Неделковска во мало портокалово фустанче

Објавена во: Мода // Moj стил

Ноне Неделковска денеска е наша модна инпирација.

Таа објави фотка во мини портокалово фустанче кое ѝ прилига одлично. Портокаловата е се уште бојата на сезоната, па ако знаете добро да ја комбинирате и доколку ги бирате вистинските нијанси, таа лесно може да биде и тренди боја во есен.Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: