Кортни Кардашијан не е добра: Причината е новата фризура на нејзиниот 5 - годишен син

Кортни Кардашијан не е добра: Причината е новата фризура на нејзиниот 5 - годишен син

Објавена во: Совети // Семејство

Кортни Кардашијан изјави дека таа „не е добро“, откако откри дека нејзиниот 5 - годишен син, Реин Дисик си ја избричил главата.

Ѕвездата на реалните шоуа, го покажа новиот изглед на нејзиното најмладо дете, објавувајќи фотографија на Инстаграм на која тој позира во нивниот семеен дом.

Кортни, која претходно го бранеше својот син од „троловите“ на социјалните мрежи, кои ја критикуваат неговата долга коса, покрај оваа фотографија едноставно напиша: „Не сум добра“.


Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: