Луна Ѓогани ја покажа приватноста: Уживањето со семејството, интимните моменти сега се јавни

Луна Ѓогани ја покажа приватноста: Уживањето со семејството, интимните моменти сега се јавни

Објавена во: Stars // Музика

Таа се огласи од оваа локација - покажа како уживаат во спалната соба и што јадат

Победничката на „Задругa 2“, јутјуберката и пејачка Луна Ѓогани, од родниот Белград во Сокобањa отиде со ќерките Миа и Лана и сопругот Марко Миљковиќ.

Луна прозборе од Сокобања и покажа како се гушка во спалната со двете наследнички, што сигурно разнежни многумина.

Малку подоцна покажа што јадат, а беше воодушевена од азискиот специјалитет.

- О, какво суши! – напиша таа како дел од една од објавите.

- Децата се многу врзани за мене. И многу ми е драго што е така. Сега растат и се многу интересни. Постарата ќерка сè уште покажува љубомора, која веќе ја спомнав, но полека ќе помине. Се навикнав на мајчинството и обожавам да поминувам време со моите деца – неодамна изјави Луна за „Премиера, специјален викенд“, и додаде:

- Мајка ми многу ми помага и се надевам дека со ќерките ќе го имам истиот однос како што има мајка ми со мене. Господ ќе ми дозволи да бидам како неа на нејзини години.


Извор:espreso.mk


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: