Маичките со принт се секогаш ИН!

Маичките со принт се секогаш ИН!

Објавена во: Мода // In and Out

Доколку се двоумите каква маичка да купите, одлучите се за маичка со принт. Верувајте тие се секогаш „ИН“. Од спортска комбинација со патичиња, па со до елегантна со високи потпетици и сако, секако можете да ги искомбинирате.

Оваа пролет, можете да ги најдете со секакви принтови, а во продолжение ќе ви понудиме неколку избори кои може да ги најдете во MANGO и SPRINGFIELD.

Објавена во: Мода // In and Out

Можеби ќе ве интересира: