Меган и Хари веќе размислуваат за уште едно дете?!

Меган и Хари веќе размислуваат за уште едно дете?!

Објавена во: Совети // Семејство

Изгледа како навистина да им се брза...

Меган Маркл пред неколку дена на свет донесе здраво момче. Но, таа и Хари наводно веќе планираат да имаат уште деца и изгледа дека тоа сакаат да го направат набрзо, пишува Cosmopolitan.

Изворот за People изјави: „Тие дефинитивно сакаат да имаат уште едно дете“. Друг извор додаде дека Хари, кој е пресреќен што станал татко, е подготвен за уште едно дете. „Тој секогаш бил воодушевен од децата и сега ќе има свој мал свет за кој долго сонуваше“.

ОВДЕ го имате говорот на принцот Хари кој го оддржа по раѓањето на својот првенец.

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: