Мина Блажев позира во тренди бикини: Овој модел е вистински хит ова лето

Мина Блажев позира во тренди бикини: Овој модел е вистински хит ова лето

Објавена во: Stars // Музика

Топлото време и мирисот на лето ги намами познатите да заминат на некоја дестинација покрај вода, да облечат бикини и да уживаат во сончевите зраци.

Одморот за младата и талентирана пејачка Мина Блажев може да започне.

„Животот во последно време“, вакво објаснување напиша Мина на нејзините фотографии на Инстаграм додека позира во бикини.

Пејачката покажа дел и од местото каде е сместена. Ужива во прв ред со поглед кон морето.

Мина Блажев ја претставуваше Македонија на Детскиот Евросонгво 2017 година во Тбилиси, Грузија.

Фото: Инстаграм


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: