Модели во кои ќе бидете секогаш дотерани: Три фустани кои мора да ги имате ова лето (ФОТО)

Модели во кои ќе бидете секогаш дотерани: Три фустани кои мора да ги имате ова лето (ФОТО)

Објавена во: Мода // In and Out

Откријте кои модели на фустани ќе бидат ИН ова лето...

Доколку би морале да одберете едно модно парче кое никогаш не излегува од мода, тоа сигурно би бил некој фустан. Неговата моќ за трансформација и сестраност е неверојатна, а со тоа се овозможува за неколку секунди да бидете облечени за секоја прилика.

Оваа сезона во тренд се мини моделите, силните бои, како и фустаните со отвори. Во продолжение дознајте кои модели морате да ги имате ова лето:

# Фустани во силни бои


# Мини фустани


# Фустани со отвори на половинатафото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Мода // In and Out

Можеби ќе ве интересира: