Модно усогласено семејство: Сара Мејс сподели фото албум од прославата на роденденот на Илина

Модно усогласено семејство: Сара Мејс сподели фото албум од прославата на роденденот на Илина

Објавена во: Совети // Семејство

Ќерката на Сара Мејс и Димитар Атанасовски викендов наполни четири годинки и го прослави роденденот со мама, тато, братчето Кирил, другарчињата од градинка и Боби и Биби.

Слатката Илина беше облечена во бело фустанче, а целото семејство беше модно усогласено во бела боја. Слатката маса беше со ликовите од „Биби и Боби“, како и тортата, а мама Сара Мејс вели дека и сите желби ѝ се исполнети на малата Илина.

Еве како изгледаше роденденската забава на Илина:
Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: