MUST HAVE: Фармерките на Теа Трајковска

MUST HAVE: Фармерките на Теа Трајковска

Објавена во: Мода // Must have

Пејачката Теа Трајковска е млада девојка која негува урбан стил. Овојпат ја имаме во есенска комбинација, каде доминира црвената боја - џемпер, чанта и патики. Но, највпечатливи се нејзините фармерки кои се дефинитивно MUST HAVE парче за оваа есен.


Објавена во: Мода // Must have

Можеби ќе ве интересира: