Најбруталните кадри на Анастасија Ражнатовиќ: Излезе од вода, па од сите агли ја сними витката фигура

Најбруталните кадри на Анастасија Ражнатовиќ: Излезе од вода, па од сите агли ја сними витката фигура

Објавена во: Живот // Живот

Анастасија ја покажа витката линија во костим за капење...

Анастасија Ражнатовиќ неодамна отпатува за Будва, каде се забавуваше на настапот на својата мајка, Светлана Цеца Ражнатовиќ, со која сега одлучи да се опушти покрај морето.

Откако Цеца сподели видеа во костим за капење, на Инстаграм се појави и најврелите кадри од нејзината ќерка.

Анастасија најпрво е снимена како излегува од водата, а потоа и самата таа од најдобрите агли ја улови својата витка фигура.

На себе носи само мало виолетово бикини, кое ја истакна нејзината линија и гради. Погледнете како изгледа тоа:
Објавена во: Живот // Живот

Можеби ќе ве интересира: