Најкул куче на светот: Седи на столче и пие сок како да е човек (ВИДЕО)

Најкул куче на светот: Седи на столче и пие сок како да е човек (ВИДЕО)

Објавена во: Stars // YouTube видеа

Кога би се организирало натпреварување за најкул куче на светот, кучето од видеото во продолжение без никакви сомнежи би победило.

Видеото го пронајдовме на социјаните мрежи и дефитивно останавме воодушевени. Еве и зошто.

Сопствениците на својот миленик му облекле трегери, на шепите му облекле патики, па го седнале на столче.

Во рацето му ставиле сок, па го снимиле како седи и ужива како да е човек.

@danny_k0701 #foryou #fyp #dog Who Let The Dogs Out - Original - The Doggies

фото: Принтскрин / ТикТок

Објавена во: Stars // YouTube видеа

Можеби ќе ве интересира: