Не се знае која подобро изгледа: Цеца и Анастасија ни дождот не ги сопре за да уживаат на плажа

Не се знае која подобро изгледа: Цеца и Анастасија ни дождот не ги сопре за да уживаат на плажа

Објавена во: Живот // Живот

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ моментално престојува во Црна Гора, каде изминатиот викенд одржа настап, по кој слободното време го користи за одмор и уживање.

Цеца вчера со ќерката Анастасија и пријателите, помеѓу кои беше и пејачката Марина Висковиќ, се опушташе на плажа, а ниту дождот не успеа да им го расипе доброто расположение.

Многумина веднаш забележија дека не се знае која подобро изгледа во костим за капење - дали мајката или ќерката.

„Дожд, море и уживање“ - напиша Цеца покрај видеото кое го сподели на својот Инстаграм профил.


Објавена во: Живот // Живот

Можеби ќе ве интересира: