Неделен хороскоп: Посебни денови за Рибите-што ве чека вас?

Неделен хороскоп: Посебни денови за Рибите-што ве чека вас?

Овен

Идеални денови за се што имате, се убаво да завршите во однос на работата. Држете се до вашето мото „Јас сум главен“ и ќе бидете добро. Поддршката доаѓа од личност Овен за нова работа.

Бик

Можен е конфликт во семејството бидејќи можни се помали проблеми со парите. Пазете се од лажни обвинувања за бизнисот што треба да го започнете за еден месец. Здравјето е одлично.

Близнаци

Во кругот на семејството тврдоглаво ќе го браните своето мислење и однос кон работата. До крајот на денот поволни вести од странство за работа и патување. Настинка.

Рак

Има многу работи кои ве нервираат кај работата и деловните субјекти. Обидете се да се задржите на себе и на вашите емоции. Вашиот партнер е голема поддршка. Тој особено ве поддржува кога станува збор за деловната страна.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира: