Немате видено ништо поурнебесно: Што се случува кога ќе му дозволите на сопругот да го ишиша кучето? (ВИДЕО)

Немате видено ништо поурнебесно: Што се случува кога ќе му дозволите на сопругот да го ишиша кучето? (ВИДЕО)

Објавена во: Stars // YouTube видеа

ТикТокерката Аманда Робинсон не знаела дали да се смее или да плаче кога го видела своето куче откако нејзиниот сопруг го ишишал.

Имено, за мешанчето од австралиски овчар и пудлица било време да се ишиша, па нејзиниот сопруг наместо да го однесе кај професионалници, решил работите да ги земе во свои раце.

Тој го избричил кучето до тој спетен што личел на хрт, но на главата му оставил крзно, по што кучето им наликувало на Били Харго од серијата „Stranger Things“ на Нетфликс.

Урнебесното видео има собрано повеќе од 12 милиони прегледи и 2,6 милиони лајкови, а многумина признаа дека никогаш во животот толку се немале насмеано.

@arobi177 Wait til the end… I can’t unsee it  #OscarsAtHome #dogsofttiktok #utahlife #husbandfail Just a Cloud Away - Pharrell Williams

фото: Принтскрин / ТикТок

Објавена во: Stars // YouTube видеа

Можеби ќе ве интересира: