Нов член во семејството Диневи: ТикТокерот Александар доби сестричка

Нов член во семејството Диневи: ТикТокерот Александар доби сестричка

Објавена во: Совети // Семејство

Вчера во семејството на ТикТокерот Александар Динев имаше голем повод на славање. Имено, пристигна новиот член во семејството - неговата најмала сестричка. 

Тој среќната вест ја сподели со неговите следбеници на Инстаграм, каде што сподели фотографии од малечката. 

„Добредојде во семејството мала принцезо. Твојот постар брат те сака“ - напиша Динев покрај фотографиите од бебето.

Инаку, Александар има и помал брат, кој сигурно исто така е пресреќен за новиот член.


Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: