Омилените шткили на Ања Ветерова: Обувки за секоја комбинација и пригода

Омилените шткили на Ања Ветерова: Обувки за секоја комбинација и пригода

Објавена во: Мода // Must have

Ања Ветерова, пејачката која е дел од македонската музичка сцена од најрана возраст, денес израсна во вистинска убавица. Живее во САД, од каде што често со своите пријатели споделува објави преку открива како го поминува времето далеку од семејството.

Она што често се коментира на тие објави, и што привлекува големо внимание се нејзините модни комбинации.

Она што може да се забележи е дека Ања ја обожава црната боја и повеќето модни креации се токму во таква боја.

Но исто така може да забележиме дека таа има и еден пар црни високи потпетици кои очигледно ѝ се омилени  и многу често ги носи.

Снаува збор за сандали во црна боја кои одговараат и со покежуал, но и со поелегантни модни парчиња.

Еве како Ања ги комбинира: 
Објавена во: Мода // Must have

Можеби ќе ве интересира: