Она кога тато е богат: Ќерката на Чолиќ со чизми од 2.500е. а само да видите од каква кожа се направени

Она кога тато е богат: Ќерката на Чолиќ со чизми од 2.500е. а само да видите од каква кожа се направени

Објавена во: Мода // Moj стил

Здравко Чолиќ и неговата сопруга Александра имаат две ќерки – Уна и Лара, кои се многу активни на социјалните мрежи.

Познато е дека Уна е некој кој многу патува на луксузни дестинации, а носи и брендирана гардероба, а сега и помладата Лара тргна по стапките на својата сестра.

Таа се заканува да стане вистинска модна икона. Нејзината најнова модна комбинација привлече големо внимание на Инстаграм.

Имено, заедно со елегантен црн фустан на едно рамо, Лара носеше скапи чизми од модната куќа „Живанши“ наречени „чизми од ајкула“, кои чинат околу 2.500 евра. Патем, овој модел беше многу популарен пред речиси 10 години, но подеднакво е актуелен и денес.


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: