Оваа година со три внучиња, следната да го славиш со 6: Ирина Дишо ѝ честиташе роденден на мајка ѝ

Оваа година со три внучиња, следната да го славиш со 6: Ирина Дишо ѝ честиташе роденден на мајка ѝ

Објавена во: Живот // Живот

Ирина Дишо е тазе мајка на малиот Јосиф. Таа е една од најпознатите планинарки кај нас и често знае да сподели моменти од приватниот живот со следбениците на Инстаграм

Таа овој пат и честиташе роденден на нејзината мајка, и ѝ напиша: Среќен роденден мајко. Оваа година со три внучиња, следната да го славиш со 6!

Ирина прв пат ја покажува мајка ѝ вака јавно.Објавена во: Живот // Живот

Можеби ќе ве интересира: