Парот кој предизвика бура на Балканот поради разликата во години: Теодора раскажа како се запознала со нејзиното момче

Парот кој предизвика бура на Балканот поради разликата во години: Теодора раскажа како се запознала со нејзиното момче

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Кога Теодора и Реља објавија дека се пар, коментарите почнаа - и не престанаа. Таа ја објави врската на својот 17-ти роденден, а многумина почнаа да зборуваат дека разликата во години е преголема, особено што таа се уште не е ни полнолетна.

Најконтроверзната балканска двојка: 17-годишна ТикТокерка е во врска со многу постар познат рапер (ФОТО)

Никој од нив не разбранува толку народ како Теодора Поповска и Реља Торино. Некои упорно ги исмејуваат во коментарите поради разликата во години, а други се „загрижени“ затоа што Теодора се уште не е ни полнолетна, а е во врска со 8 години постаро момче.


Некои одат дотаму да го нарекуваат педофил. А сепак, тоа не влијае на нив и тие се среќни заедно. Инфлуенсерката Теодора дури заврши во една негова песна! 

И како почна се, како се сретнаа и почнаа да разговараат? Таа кажа во интервјуто - и откри каква врска има кралицата Елизабета со нивната средба.

Се запознале преку заеднички пријатели, но се започнало поради видеото на TikTok кое го објавила Теодора и поради кое почнале да се допишуваат. 
Таа објавила TikTok каде што вели дека кралицата Елизабета е нејзината баба - и таа вели дека тој бил мртов сериозен и ѝ пратил порака и ја прашал „навистина? Го тролала со часови и праќала лажни докази и така всушност почнал разговорот.

Кога се разбудил сфатил дека се шегува, но допишувањето започнало, мразот бил скршен и разговорот течел и започнале врска. 

Па, следниот пат кога не знаете што да испратите некому, оставете коментар на една од неговите последни објави. Нема да изгледа чудно и нема зошто да се засрамите.

извор:teen385

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Можеби ќе ве интересира: