По 15 години: Што и направи Бред на Џенифер?

По 15 години: Што и направи Бред на Џенифер?

Објавена во: Stars // Филм

На овогодинешното доделување на SAG наградите беше навистина возбудливо, но се остана во втор план кога поранешните сопружници, Џенифер Анистон и Бренд Пит повторно се сретнаа по неколку години.

Поранешниот пар се сретна на црвениот килим, по доделувањето на наградите и уште еднаш докажаа дека и покрај сѐ, останати се во добри односи. Многу обожаватели посакаа Бред и Џенифер да се смира, но дали ќе дојде до тоа, останува да видиме.

Бред дури го гледаше говорот на Џенифер за време на примање на наградата.


Објавена во: Stars // Филм

Можеби ќе ве интересира: