По тригодишна пауза Ријана се врати на музичката сцена

По тригодишна пауза Ријана се врати на музичката сцена

Објавена во: Stars // Музика

По три години и песната „Lemon“ која сними во соработка со N.E.R.D, Ријана одлучи да сними дует со раперот PartyNextDoor.

Песната се вика „Believe It“, а како звучи, слушнете во продолжение!


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: