Подготвен да седне во училишните клупи: Синот на Кајмакоски и Кристина ќе биде прваче (ФОТО)

Подготвен да седне во училишните клупи: Синот на Кајмакоски и Кристина ќе биде прваче (ФОТО)

Објавена во: Совети // Семејство

И додека Даниел Кајмакоски ужива во улогата на татко, желба која по втор пат му ја оствари новата избраничка чие име не е познато во јавноста, синот Давид кој го има од првиот брак од септември ќе биде прваче.


Оваа вест на социјалните мрежи ја сподели Кристина, пејачката и модел, која му е поранешна сопруга на Даниел кој го запознавме од шоуто „Х фактор“.

„Се запишавме“ - напиша на Инстаграм Кристина, која сподели фотографија од синот кој е под нејзина закрила и за кој се грижи таа.

Пејачот неодамна по втор пат стапи во брак, со својата нова избраничка, а дека љубовта меѓу нив цвета, се доказ и фотографиите кои Даниел постојано ги постира на своите социјални мрежи.

фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: