Помалата наследничка на Карлеуша е вистинска убавица: Јелена објави фотка со Ника и ги остави сите без текст

Помалата наследничка на Карлеуша е вистинска убавица: Јелена објави фотка со Ника и ги остави сите без текст

Објавена во: Совети // Семејство

Ника не користи ниту една социјална мрежа освен ТикТок...

Пејачката Јелена Карлеуша на социјалните мрежи често ги покажува своите модни комбинации со кои на многумина им задава домашна задача, но понекогаш, споделува моменти и од приватниот живот.

Иако е познато дека Јелена ја обожава модата, па со самото тоа нејзиниот профил изобилува со фотографии посветени на модата, сега направи исклучок и објави момент со ќерката Ника и ги воодушеви своите следбеници.

Ника, нејзината помала ќерка не користи ниту една социјална мрежа освен ТикТок, каде ретко објавува видеа, меѓутоа сега многумина имаа можност да видат дека полека созрева и од мало девојче, станува вистинска убавица.

фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: