Повторно провоцира: Теодора Џехверовиќ ги почести следбениците со нова провокативна фотосесија (ФОТО)

Повторно провоцира: Теодора Џехверовиќ ги почести следбениците со нова провокативна фотосесија (ФОТО)

Објавена во: Stars // Музика

Теодора Џехверовиќ повторно се разголе пред објективот, и ги почести своите милион и триста илјади следбеници со провокативна фотосесија.

Имено пејачката позира во минијатурен дводелен костим за капење се со цел да го покаже своето тело на кое му посветува премногу внимание особено откако ја раскина долгогодишната врска со кошаркарот.

-„Излгеда одлично“, „Редно да престане да се фотографира соблечена“, „Може за промена да се подоблече“, се дел од коментарите на социјалните мрежи.

А еве како изгледа на најновата фотосесија.
Фото: Теодора/Инстаграм


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: