Прекрасни семејни фотографии: Елена и Гуте со синот и ќерката уживаат во природа

Прекрасни семејни фотографии: Елена и Гуте со синот и ќерката уживаат во природа

Објавена во: Stars // Музика

Пејачката Елена Миленковска која на јавноста ѝ е позната од музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“, на својот профил на Инстаграм сподели преубава семејна фотографија

Имено Елена и нејзиниот сопруг Гуте Маринковиќ се фотографираа со синот Максим и ќерката Миона.

- Кога ќе си соберам победите и ќе ги одземам поразите, вредеше да се живее за ова - напиша Елена во описот на фотографијата.


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: