Природна и талентирана како модел: Помалата ќерка на Панчеви вистинска убавица (ФОТО)

Природна и талентирана како модел: Помалата ќерка на Панчеви вистинска убавица (ФОТО)

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Помалата ќерка на познатиот пар Маја и Дарко Панчеви, е вистинска убавица.

Марија веќе извесен период се остварува во професијата како модел, како дел од модното студио „Моделс Ин“.

Марија објави фотографија додека се фотографира во огледало. Природна, со извајано тело Марија покажа дека има одлични атрибути еден ден да стане успешен и познат моделка.

Фотографиите на нејзиниот профил на Инстаграм се доказ за нејзиниот талент и природна убавина. 

Фото: Инстаграм

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Можеби ќе ве интересира: