Ријана ја подготвува новата песна, а само еден обожавател имаше чест прв да ја чуе!

Ријана ја подготвува новата песна, а само еден обожавател имаше чест прв да ја чуе!

Објавена во: Stars // Музика

Ријана моментално е во работна атмосфера и постојано е во студио, каде што го снима својот нов албум, 8-ми по ред.

Песните се уште се финишираат, а Ријана љубоморно ја чува секоја нота од својот албум, за предвреме да не ги изненади своите фанови, туку да почекаат до објавувањето.

Меѓутоа, само еден нејзин обожавател успеа да го слушне тоа што го подготвува пејачка, а тоа е синот на асистентката на Ријана, Џенифер Росалез. Имено, малиот Аарон имаше чест прв да ја чуе новата песна на Ријана, а како му се допадна погледнете во продолжение!

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: