Роденденска торта со „Пепа прасe“ за малата Мина: Ќерката на Александар Белов наполни 2 години

Роденденска торта со „Пепа прасe“ за малата Мина: Ќерката на Александар Белов наполни 2 години

Објавена во: Совети // Семејство

Ќерката на пејачот Александар Белов порасна и прослави 2 години.

Александар и Јелена на малата Мина и организирале мала роденднска забава во игротека со другарките на која имала и торта со популарното семејство „Пепа прасе“.

„Нашиот најголем подарок во годината. Големо благодарам до сите кои ја дополнија малата журка на Мина“, напиша Јелена, сопругата на Белов. 


Фото: Инстаграм

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: