Сакаа да бидат фудбалери, па станаа пејачи: Ќе познаете ли кои естрадни близнаци се на фотографијата?

Сакаа да бидат фудбалери, па станаа пејачи: Ќе познаете ли кои естрадни близнаци се на фотографијата?

Објавена во: Stars // Музика

Познатите естрадни близнаци на македонската музичка сцена Стефан и Мартин од дуото Некст Тајм, објавија рето фотографии кога биле бебиња.

На фотогрфаијата е нивната мајка која ги држи во раце додека Стефан и Мартин позираат.

Но и една фотографија кога се малку поголеми, заедно со нивниот поголем брат Филип.

Ова се ретки фотографии кои естрадните имиња знаат да ги споделат на социјалните мрежи.  

Фото: Инстаграм

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: