Само луксуз во Дубаи: Мартија се вози во Ламборџини со згодно момче (ФОТО)

Само луксуз во Дубаи: Мартија се вози во Ламборџини со згодно момче (ФОТО)

Објавена во: Stars // Музика

Една од најпознатите млади пејачки Мартија Станојковиќ максимално ужива во луксузот на Дубаи

Имено кумановката веќе неколку денови е таму, а сега покажа како се вози во жолто Ламборџини со момчето по име Ризи. Дали станува збор само за дружба или пак за нов видео запис останува да видиме.


Вечерта таа имаше вечера со луксузен поглед.


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: