Се ожени братот на Мартина Михајловска: Манекенката блесна во кралско сина креација (ФОТО)

Се ожени братот на Мартина Михајловска: Манекенката блесна во кралско сина креација (ФОТО)

Објавена во: Совети // Семејство

Поранешната водителка и модел Мартина Михајловска на својот профил на Инстаграм објави дека нејзиниот брат Марио стапил во брак.

Имено Мартина објави фотографии од свадбената весела и им го честиташе бракот на својот брат Марио и неговата избраничка Наташа. 


Манекенката блесна во модна креација од топ со долги ракави и долго здолниште во кралско сина боја. 

Нејзиниот сопруг Виктор Илоски исто така му го честиташе бракот на Марио и му посака среќа и многу дечиња.

фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: