Се појавија фотографии од Анастасија и сестрата на Немања Гудељ од прославата на Ѓурѓевдан: Сега е јасно во какви односи се двете

Се појавија фотографии од Анастасија и сестрата на Немања Гудељ од прославата на Ѓурѓевдан: Сега е јасно во какви односи се двете

Објавена во: Stars // Музика

Идила во Шпанија...

Анастасија Ражнатовиќ годинава за прв пат ја прослави својата куќна слава како госпоѓа Гудељ.

Во домот се собраа најблиските членови на семејството на Немања и пријателите кои се во Севиља каде што живеат, а откако Анастасија воодушеви со фотографии и видеа на кои покажа колку зрачи, се појавија видеа кои покажуваат каква врска навистина има со сестрата на нејзиниот сопруг Немања.

Еден од гостите ги снимал Анастасија и Вања од другата страна на базенот, додека не ни знаеле дека некој ги снима, а судејќи по видеото, јасно е дека имаат одличен однос, бидејќи заедно пеат, се гушкаат, танцуваат...

Инаку, Анастасија извесно време не беше блиска со својата свекрва Оливера и маќеата Вања Гудељ, неодамна дојде до помирување, а токму Вања стави крај на тие наводи кога ја коментираше фотографијата на Немања и неговата жена.

Под емотивната објава, еде коментар оставила и Вања која не можела да и одолее на „убавицата на една фотографија“.

- Убавицата и ѕверот - напиша Вања и додаде емотикони од срца и рози.

Да потсетиме, Анастасија и Вања повторно се заследиле на социјалните мрежи, а Немања на 8 март на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографија од Анастасија, Оливера и неговата сестра Вања Гудељ.

Фото: Инстаграм
Извор: Telegraf.rs


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: