Се појавија необјавени фотографии од Меган Маркл!

Се појавија необјавени фотографии од Меган Маркл!

Објавена во: Совети // Семејство

Фотографии од Меган кога била бебе објави нејзиниот вујко!

На социјалните мрежи секојдневно гледаме фотографии од војводката Меган Маркл, но овие фотографии, кои во јавноста ги сподели нејзиниот вујко Џозеф Џонсон – кога Меган била мала – уште ги немаме видено.

На една од фотографиите Меган отвара подарок на својот втор роденден, пишува Хер. На другата фотографија седи со татко и, на третата со мајка и, а на четвртата весело позира и сите фотографии се неверојатно преслатки.

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: