Ѝ се развика на сопругата пред сите: Додека агресивно мавташе со рацете кон Хајли, публиката го бодреше

Ѝ се развика на сопругата пред сите: Додека агресивно мавташе со рацете кон Хајли, публиката го бодреше

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Џастин Бибер (26) после настапот во Лас Вегас беше виден како вика и нервозно мавта со рацете кон сопругата Хајли.

После настапот во казиното во Лас Вегас, пејачот, придружуван од сопругата и обезбедувањето, прошета низ холот на хотелот, додека фановите го следеа. И овој пат беше снимен како вика и агресивно мавта со рацете во правец на неговата сопруга, со што уште еднаш се потврди сомнежот дека нивниот брак е далеку од совршен.

Сите се прашуваат: дали Хајли страда од семејно насилство?

Ова прашање е поттикнато и од фактот дека Хајли изгледаше тажно и несреќно во последните месеци.

Претходно пишувавме за низа видеа што се појавија на ЈуТјуб, а во кои се прикажани ситуации кога Џастин дури ја удира сопругата или ја остава сама да се справува со агресивните обожаватели и папараци додека тој бега.

Фановите на младиот пејач го бранат Џастин, тврдејќи дека тој „не вика“ на својата сопруга, и дека она што се гледа е всушност само „адреналин по добар настап“.

Погледнете го видеото и уверете се:


Фото: Profimedia

Видео: Твитер

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: