„Семејството е сѐ“: Филип Нуне објави фотографија со синот Никола и сопругата Мими

„Семејството е сѐ“: Филип Нуне објави фотографија со синот Никола и сопругата Мими

Објавена во: Совети // Семејство

Откако пејачката Мими Јовановска, која стекна голема популарнот од музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, неодамна се породи, заедно со сопругот Филип Нуне кој е музичар, често објавуваат фотографии на социјалните мрежи.

Она што може да се забележи е дека тие се прекрасно и функционално семејство. За тоа велат нивните широки насмевки на секоја фотографија.

„Семејството е сѐ“, напиша среќниот музичар, а пред се татко и сопруг,  под фотографијата која собра стотици лајкови и преубави коментари.

Семејството навистина е најголемо богатство, и треба да се чува!

Фото: НиколаКоцев / Фејсбук


Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: