Синот на Димитар Атанасовски, прав мајстор за бела техника: Машината за садови е како нова (ФОТО)

Синот на Димитар Атанасовски, прав мајстор за бела техника: Машината за садови е како нова (ФОТО)

Објавена во: Совети // Семејство


Синот на водителот Диритар и пејачката Сара е вистински генијалец. Тој без знаење на родителите успеал да ја отвори машината за садови, да влезе внатре, и да почне да ја „поправа“. Оваа несекојдневна случка ја сподели Димитар на инстаграм, и напиша:

Нов ден, нова бела техника за поправање.


Инаку Кирил е второто дете од бракот на Димитар и Сара, тие ја имаат и ќеркичката Илина.


Фото:dimitaratanasovski/instagram

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: