Скоцкани од глава до пети: Спасен Силјановски фамилијарно на свадба, синчето исто како него

Скоцкани од глава до пети: Спасен Силјановски фамилијарно на свадба, синчето исто како него

Објавена во: Совети // Семејство

Познатиот македонски фолк пејач Спасен Силјановски викендов беше на свадба со своето семејство

Имено тој на својот профил на Инстаграм објави неколку семејни фотографии од веселбата, на кои може да забележиме дека сите изгледаат прекрасно, скоцкани од глава до пети.

Сопругата Ана во светкаво издание, ќерката во бело фустанче, додека Спасен и синот во иста боја костуми.Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: