Со ова видео еден дедо ги освои многу срца ширум светот: Внуката тајно го снимала, а она што го направил ќе ве насмее до солзи

Со ова видео еден дедо ги освои многу срца ширум светот: Внуката тајно го снимала, а она што го направил ќе ве насмее до солзи

Објавена во: Stars // YouTube видеа

Ова видео сигурно ќе ве насмее од срце...

Бабите и дедовците играат важна улога во животот на секое дете, а поминатото време со нив се единствените моменти кои ќе се паметат во текот на целиот живот.

Тие се во состојба да направат сѐ нашата насмевка, па така се склони кон разни лудории.

Ова го покажа и еден дедо, кој неговата внука со задоволство го снимала додека си ја стилизирал својата коса пред огледало.

И додека многумина ќе помислат дкеа за тоа му е потребен само еден чешел, толку голем што го собира во џеб од кошула, овој дедо покажа дека фризурата си ја прави на многу покреативен и покомплициран начин.

Како овој дедо си ја стилизира косата, погледнете во видеото во продолжение:

@pubity The way he turns around and laughs (@CONTENTbible) #pubity original sound - pubity

фото: Принтскрин / ТикТок

Објавена во: Stars // YouTube видеа

Можеби ќе ве интересира: