Урива рекорди: Били Ајлиш се соблече провокативно за ВОГ

Урива рекорди: Били Ајлиш се соблече провокативно за ВОГ

Објавена во: Мода // Moj стил

Светската ѕвезда во подем, Били Ајлиш се појави на насловната страница на модната библија- списанието Вог. Ова е најнетипичното издание на пејачката бидејќи позира во долна облека во која го изразува целиот нејзин сексипил

Фановите коментираа дека вака изгледа како божица, а нејзините фотографии на Инстаграм уриваат рекорди поради милиони лајкови.

Погледнете како изгледа:


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: