(ВИДЕО) Анџелина Џоли се надмина: Во продолжението на „Maleficent“ е уште пострашна!

(ВИДЕО) Анџелина Џоли се надмина: Во продолжението на „Maleficent“ е уште пострашна!

Објавена во: Stars // Филм

Новиот трејлер за филмот „Maleficent: Mistress of Evil“ е објавен. Доколку мислите дека Анџелина Џоли беше престрашна во првиот дел, се лажете.

Во продолжение погледнете го трејлерот, за ова ново продолжение на Дизни и секако ѕирнете како ќе изгледа Џоли.


Објавена во: Stars // Филм

Можеби ќе ве интересира: