(ВИДЕО) Мавтајќи им на фановите, Џеј Ло ќе летнеше од ложата

(ВИДЕО) Мавтајќи им на фановите, Џеј Ло ќе летнеше од ложата

Објавена во: Stars // Филм

Актерката и пејачка Џенифер Лопез е ѕвездата на новиот филм „Hustlers“ каде што ја глуми шефицата на стриптизерките кои ги вдружуваат силите против мажите кои се нивни клиенти. Во саботата беше премиерата на филмот на филмскиот фестивал Торонто, а Џенифер по завршувањето на филмот и по огромниот аплауз започна да ги поздравува обожавателите.

Имено, таа премногу се внесе во поздравувањето, па скоро и ќе паднале од балконот. Нејзин верен обожавател ја овековечил оваа мала незгода, па истата стана вирална


Објавена во: Stars // Филм

Можеби ќе ве интересира: