(ВИДЕО) Она што овој вучјак го прави во тоалетот е потполно неверојатно

(ВИДЕО) Она што овој вучјак го прави во тоалетот е потполно неверојатно

Објавена во: Stars // YouTube видеа

Омар Вон Милер е сопственик на ова куче и на социјалните мрежи секојдневно споделува фотографии и видеа од него, преку кои ги прикажува триковите на кои го има научено својот миленик.

Помеѓу последните трикови кои предизвикаа воодушевување кај неговите следбеници е оној во кој вучјакот е сниман како оди во тоалет за да ги изврши своите физиолошки потреби. Кучето само оди до WC школката, го крева капакот, ја извршува својата потреба и потоа го спушта капакот и пушта вода.

Овој трик ги воодушеви сите, а сигурни сме дека ќе ве воодушеви и вас.


Објавена во: Stars // YouTube видеа

Можеби ќе ве интересира: